Dobrze dobrane cieliste pończochy to kwintesencja dobrego smaku

Czy pończochy może założyć każda z nas?

Zdecydowanie tak! Sekret tkwi w odpowiednim rozmiarze i kolorze. Jak wybrać jasne pończochy, aby dobrze prezentowały się na naszych nogach? Tak naprawdę wszystko zależy od odpowiedniego koloru, a w tym pomoże Ci doradca sprzedaży lub odcienie prezentowane na stronach sklepów – online. Pamiętajcie, że pończochy są dla każdej z nas bez względu na rozmiar i wiek!

Z czym najlepiej prezentują się jasne pończochy?

Zdaniem fashionistów cieliste pończochy nosimy na specjalne okazje do eleganckich sukienek i spódnic. Dobre pończochy muszą być cienkie, delikatne i przezroczyste, najlepiej z dodatkiem lycry. A koronka z podwójnym paskiem silikonu daje Ci gwarancję stylu i bezpieczeństwa, że pończocha nie ześlizgnie się z nóg.

Jak wybrać cieliste pończochy?

Jeśli marzą Ci się cieliste pończochy poproś doradcę sprzedaży o pomoc w wyborze odpowiedniego koloru. Odcieni jest wiele, za ciemny może wyglądać nienaturalnie na twoich nogach powodując efekt sztucznej opalenizny. Z kolei za jasne pończochy noszone latem mogą wydawać się trupio blade.

Czy pończochy samonośne są dla każdej sylwetki?

Zdecydowanie nie! Panie o okrąglejszych kształtach powinny zrezygnować z pończoch samonośnych, które uciskają skórę, głównie uda. I tym samym uzyskujemy efekt wylewającej się fałdki. Pończochy samonośne nie są dedykowane również kobietom, które mają problemy z żylakami i krążeniem. Doskonałej jakości pończochy znajdziesz na https://www.gabriella.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *