Rajstopy dla puszystych to ogromny wybór kolorów i rozmiarów!

Rajstopy w rozmiarze XL

Modne rajstopy dla Pań puszystych powstały z myślą o kobietach, które mogą pochwalić się pełniejszymi kształtami. Wśród nich sklepy on – line proponują modne rajstopy klasyczne oraz ze wzorem. Nie brakuje cieńszych modeli oraz nieco grubszych – wykonanych z mikrofibry. Rajstopy dla puszystych są wytrzymałe, dlatego tez żadna z was nie musi obawiać się zaciągnięć i zagnieceń. Komfort i wygodę ich noszenia zapewnia większa rozciągliwość i trwałość.

Czy duże rozmiary rajstop są trudno dostępne?

Nieprawda! Duże rozmiary i rajstopy dla puszystych są dostępne w każdym sklepie on – line oferującym swoim klientkom pończochy i rajstopy.

Rajstopy dla puszystych, czyli jak je wybrać?

To nic trudnego w każdym sklepie internetowym tuż obok wizualizacji produktu jest dostępna tabela rozmiarów. Podczas zakupów w sklepie stacjonarnym z przyjemnością pomogą tobie doradcy sprzedaży. Najczęściej jednak rajstopy są dostępne w rozmiarach XXL oraz XXXL w kliku wariantach biorąc pod uwagę wzrost klientki. Znajdziesz je na https://www.gabriella.pl/rajstopy/

Jakiej grubości rajstopy kupić na wiosnę i na zimę?

Cieńsze rajstopy wykonane z mikrofibry 60 den dla pań puszystych to luksusowe rajstopy z dodatkiem lycry, bez wydzielonej części majteczkowej. To świetny wybór na chłodniejsze dni. Grubość ich włókien świetnie chroni nogi przed zimnem. Niezwykle miękkie w dotyku i zarazem bardzo wytrzymałe. Z kolei na wiosnę polecamy ten sam model, ale o mniejszej ilości włókien, na przykład 20 den.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *